Özlü Sigorta

Hakkımızda

Hakkımızda

Özdilek grup şirketlerine hizmet vermek amacıyla 1992 yılında kurulan Özlü Sigorta, sigortacılık sektöründe sahip olduğu 30 yılı aşan bilgi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal acente yapısı ile faaliyetlerine başlayan şirket, 2019 yılı itibarıyla kurumsal ve bireysel müşterilerinin yanı sıra çalışanlarına da sigorta hizmeti vererek, tüm müşterilerinin geleceğe güvenle bakabilmelerini mümkün kılmak için çalışmaktadır.

Özlü Sigorta, gelişen dünyada teknolojinin ve dijitalleşmenin hızına adapte olabilmek için daima gelişim ve yenilik vizyonuyla sektördeki gücünü koruyarak sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Tamamlayıcı, özel, yabancı sağlık; trafik, kasko, yeşil kart, ihtiyari mali sorumluluk, ferdi kaza, yurt dışı seyahat ve eğitim, iş yeri, işveren ve 3. şahıs mali mesuliyet, makine kırılması, elektronik cihaz, nakliyat, tarım sigortası, siber, uçak ve tekne sigortası branşlarında poliçe düzenlemektedir. Zengin ürün çeşidi ve güçlü iş ortaklarının desteğiyle müşterilerine en doğru çözümleri sunmakta ve en avantajlı fiyatları sağlamaktadır.

Alanında uzman, profesyonel ekibi ile hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde hem müşterilerinin hem de sektörün güvenini kazanmıştır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla değişen müşteri ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz tespit ederek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda ürün ve hizmetlerini genişletmektedir. Sahip olduğu tecrübe ve imkanlarıyla satış ve satış sonrası süreçlerde müşterilerine en güvenilir danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Özdilek hizmet kalitesi ve güvencesiyle geleceğe dair yatırımlarına devam eden Özlü Sigorta, hızlı ve yüksek standartlarda hizmet anlayışıyla müşterilerinin her anında yanında olmaya devam edecektir.

alt

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

alt

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmak.

alt

Değerlerimiz

Yenilikçi Olmak.

İleri Görüşlü Olmak.

Müşteri ve Kalite Odaklı Olmak.

Güvenilir ve Dürüst Olmak.

Çalışkan Olmak.

Takım Çalışmasına İnanmak.

İnsanlara Değer Vermek ve Güvenmek.

alt
Call
X